Hilsen fra styreleder: Venner av Vadmyra IL

0

Jeg vil benytte anledningen til personlig å ønske alle venner av Vadmyra Idrettslag et Riktig Godt Nytt År.

Bjørn Kvisgaard
Leder av Hovedstyret i Vadmyra IL: Bjørn Kvisgaard

Dere har alle sammen, på en eller annen måte, bidratt til av Vadmyra IL er en fin, trygg og veldrevet klubb for alle barn og unge i lokalmiljøet, enten det er som styremedlem, gruppemedlem, trenere, lagledere, vakter, oppmenn eller rett og slett gode støttespillere og supportere rundt det enkelte lag. TUSEN TAKK!

Samtidig ønsker jeg å be deg vurdere om du kunne tenke deg å bidra litt ekstra til driften av klubben vår.

Har du kompetanse innen regnskap, økonomistyring, markedsføring, IT, håndtering av medlemsregister, forvaltning av administrative oppgaver, drift av nettside på Internett etc så trenger jeg din hjelp. Både i Hovedstyret og i gruppestyrene til Fotball/Håndball/Turn og Anlegg så trenger vi flere som kan bidra til driften.

Dette dugnadsarbeidet er meget viktig, meningsfylt og helt avgjørende for å sikre driften av klubben vår som vi er så glad i. Det er ikke snakk om mange timene pr uke/måned gitt at flere bidrar. Driften av et flott idrettslag hvor ungdommer i alle aldre kan føle seg trygge og drive den idretten de er så glad i betyr så uendelig mye for den enkelte og for hele lokalmiljøet.

Håper du kan vurdere dette og ønsker du å bidra så ta kontakt med Vadmyra IL sin valgkomite ved:

– Robert Raftevold, mobil: 959 36270, e-mail: rob-raft@online.no
– Stein Totland, mobil: 930 08718, e-mail: stein.totland@bkkfiber.no

Sportslig hilsen

Bjørn Kvisgaard
Leder Hovedstyret Vadmyra idrettslag.
Mobil: 934 40571, e-mail: b.kvisgaard@me.com